wtorek, 11 września 2012

Bubel

Jestem lakieromaniaczką....dlatego też jak tylko ukazały się zapachowe lakiery z firmy Revlon....to poleciałam do Douglasa kupić jeden i wypróbować.Niestety rozczarowałam sie troszke.
Kolor ma bardzo ładny i aplikuje się go dosyć dobrze,niestety zostawia smugi i trzeba dać min dwie warstwy,a schnie dość wolno.Zapach?Jest fajny,ale niestety po wyschnięciu lakier nie błyszczy się jak powinien i trzeba na niego nałożyć top coat.....a jak nałożymy top coat to zapach znika;(Więc nie wiem jaki jest sens stosowania tego lakieru...
Być może trafił mi się jakiś felerny okaz;)Jeśli miałyście okazję wypróbować zapachowe lakiery z firmy Revlon ,to napiszcie w komentarzach swoje doswiadczenia. Buziaki;)

7 komentarzy:

 1. Dobrze wiedzieć, dzięki za przestrogę ;)

  xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem ile za niego płaciłaś, ale na rynku są już jakiś czas dostępne takie lakiery firmy Eveline, a dokładniej Eveline Perfume Nail, koszt od 5 - 9zł. Czytałam różne opinie, ale chętnie poznam Twoją ;)

   Usuń
 2. Za Revlon zapłaciłam ok.29 zł.Niestety nie miałam jeszcze w swoich łapkach tych lakierów z Eveline,więc cieszę się ,że o tym napisałaś bo wypróbuję je i zamieszczę swoją opinię wkrótce;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że smuży i długo schnie. Mnie jakoś bajery w postaci zapachowego lakieru nie kuszą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie często ciekawość ponosi...;)

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja myslałam, ze każdy lakier pachnie tak samo:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy z tych lakierów zapachowych z Revlonu pachnie inaczej,ten mój pachnie owocowo,niby mango;-)ale po nałożeniu top coatu pachnie po prostu lakierowo;-)

  OdpowiedzUsuń